Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Meist

25 aastat turul, pidevad partnerid, põhispetsialiseerumine on logistikateenuste pakkumine Euroopa ja Aasia vahel, eriseadmete teenused, pinnase kaevamine ja süvendustööd.

Äri arendamiseks ja klientide mugavuse huvides oleme avanud tütarettevõtted Kasahstanis ja Usbekistanis ning sisenenud Kesk-Aasia turgudele.

1
2
3

Transporditeenused

Ekostep Grupp OÜ pakub oma klientidele transporditeenuseid ja lahendusi mistahes veoste kohaletoimetamiseks ja transportimiseks, kasutades erinevaid transpordiliike, alates väikesaadetiste ühekordsete tarnete korraldamisest kuni suuremahuliste projektide elluviimiseni suurte saadetiste veoks. pikaajaliselt või korraga

Kaubaautode teenindus

Spetsialiseeritud teenindus teostab Euroopa tootjate mistahes keerukusega veoautode remonti, samuti haagiste ja poolhaagiste remonti.

Autoteeninduses on kaasaegsed seadmed ja tööriistad, mis võimaldavad teha kvaliteetset autoremonti võimalikult lühikese ajaga.

...
...
...
1
2
3

Autoosade müük

Müüme kasutatud ja uusi autoosi, tarvikuid sõiduautodele, veoautodele. Rehvid, akud, summutid, õlid.

Peaaegu kõik autod olid enne lammutamist heas korras. Kõik sõidukid on kontrollitud. Seetõttu on meie poolt pakutavad varuosad täiesti töökorras.

Ekskavaatoriteenused ja süvendustööd